Drinktec 2017 – byliśmy tam!

Drinktec 2017 – byliśmy tam!

Drinktec 2017 kolejny raz pobił wszelkie rekordy.

Wrześniowe targi odwiedziło ponad 76000 osób z ponad 170 krajów świata.

Jak podsumował to  Dr. Reinhard Pfeiffer, CEO targów Messe München,

“Drinktec 2017 udowodnił, że nie tylko jest najważniejszym na świecie wydarzeniem w branży ale również najważniejszą platformą inwestycyjną.”

Nastała nowa epoka – Industrie 4.0

Będąc częścią tego znakomitego wydarzenia byliśmy świadkami prezentowania najnowszych technologii produkcji, udoskonalonych procesów rozlewczych i pełnej automatyzacji pakowania i paletyzacji wszelkiego rodzaju płynnych produktów od wody, poprzez napoje, soki i alkohole.

Najważniejsze jednak, że uczestnicząc w wielu ciekawych wykładach prowadzonych przez ikony biznesu i dzięki rozmowom z producentami i reprezentantami największych światowych firm poznaliśmy jeszcze lepiej naszą branżę i kierujące nią innowacje i trendy. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniom wynieśliśmy wartość dodaną dla nas, a tym samym dla wszystkich naszych klientów.

PETBOTTLE wśród najlepszych.

Według danych raportu „Drinktec 2017” odwiedzający tegoroczne targi byli głównie skoncentrowani na innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązaniach.

Cieszymy się, że PETBOTTLE zostało docenione przez światowe firmy odwiedzające nasze stoisko co zaowocowało poszerzeniem naszej grupy odbiorców i uświadomieniem im, że jesteśmy godnym partnerem do współpracy na arenie międzynarodowej.

Wraz z targami Drinktec 2017 wkraczamy w kolejny etap rozwoju PETBOTTLE.

Obserwujcie nasze kolejne kroki odwiedzając nas na kluczowych światowych wydarzeniach branży PET.

Tymczasem dziękujemy wszystkim naszym klientom, odwiedzającym nasze stoisko oraz naszym partnerom firmie RSFillingtech za  wspaniały tydzień i zdobyte doświadczenie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej foto relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

Widzimy się ponownie za 4 lata!

PETBOTTLE Team

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}