#MoscowPetbottleConference

Drodzy Koledzy!

W związku z naszym przyjazdem do Moskwy zapraszamy Was na #MoscowPetbottleConference-konferencję dla wiodących firm w dziedzinie produkcji napojów.

Na konferencji zaprezentujemy nasze innowacyjne technologie z zakresu produkcji form oraz designu butelek z tworzywa PET i szkła, opowiemy również o trendach panujących na światowym rynku.

Rynek wód butelkowanych rozwija się w niesamowitym tempie, konkurencja rośnie, a konsumentów coraz trudniej zaskoczyć i przyciągnąć ich uwagę. Firma PETBOTTLE stale się rozwija, by działać lepiej, sprawniej i bardziej efektywnie wykonywać nowe zlecenia, które pomagają naszym klientom wygrywać na rynku na całym świecie.

#MoscowPetbottleConference – możliwość spotkania się osobiście z liderami w branży, zainspirować się na nowe wyzwania dla swojej marki i omówić potencjalną współpracę!

Konferencja odbędzie się pod koniec kwietnia. Jeśli Jesteście zainteresowani wydarzeniem, piszcie: e-mail a.demianchuk@petbottle.pl

Zapraszamy serdecznie!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}