Dubaj – miasto możliwości. Petbottle na Gulfood Manufacturing 2018

W dniach 6 – 8 listopada w Dubaju, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych targach Gulfood Manufacturing 2018, najlepszej platformie do zaprezentowania naszych produktów oraz innowacji na terenie ZEA i sąsiednich krajów arabskich.

Od 25 lat targi przyciągają profesjonalistów z branży opakowań, producentów maszyn oraz producentów żywności z różnych regionów świata.

W tym roku Gulfood Manufacturing 2018 odwiedziło ponad 35000 kupców z 60 krajów. Według statystyk 34 % z ich było zainteresowana branżą opakowań.

Firma Petbottle Sp. z o.o. uczestniczyła w targach wystawiając się na własnym stoisku, targi owocowały dużą ilością spotkań z zagranicznymi firmami a wyspecjalizowane produkty, nasz know-how i wykorzystywane technologie i cieszyły się sporym zainteresowaniem kontrahentów z zagranicy.

 

W trakcie targów byliśmy uczestnikami gali finałowej Gulfood Manufacturing Industry Excellence Awards 2018, w której nasz projekt butelki TIGER brał udział w konkursie na innowacyjne rozwiązania w branży opakowań w kategorii – Top Packaging Innovation (Creativity/Design).

Ponadto udało nam się dzięki zaproszeniu i nawiązanym relacjom odwiedzić fabrykę największego lokalnego producenta pojemników PET dzięki czemu niebawem zaskoczymy Was kolejnymi informacjami z rozwoju naszej partnerskiej relacji i realizowanych wspólnie projektów.

Cieszymy się, że nasza firma została doceniona i kolejny raz została odebrana z wielkim entuzjazmem, a my mogliśmy pokazać polskie produkty, pomysły i technologie jakie zamierzamy wdrożyć w tej części świata.

Udział naszej firmy w tegorocznej edycji targów Gulfood Manufacturing 2018 okazał się świetną okazją do zaprezentowania naszego przedsiębiorstwa oraz zrealizowanych projektów międzynarodowej rzeszy potencjalnych kontrahentów.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim firmom jakie odwiedziły nasze stoisko.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}