Image module

PETBOTTLE to profesjonaliści oferujący kompleksowe usługi

Aby zapewnić naszym klientom ciągłość pracy jak również utrzymać wysoką wydajność i zoptymalizować plany inwestycyjne, kontrole i audyty PETBOTTLE pomagają w identyfikacji strat wydajności na linii produkcyjnej oraz pomagają w usprawnieniach, jak również są w stanie pomoc firmom w osiągnięciu niezbędnych oszczędności.

Dla naszych klientów oferujemy audyty oraz oceny jakości form oraz preform.

Dokonujemy napraw i regeneracji form wtryskowych, rozdmuchowych i samych korpusów, produkujemy i dostarczamy części zamienne do form i linii nalewczych.

Wśród wykonanych przez nas części zamiennych do maszyn różnych marek znalazły się m. in. takie części jak: chwytaki, mandrele, trzpienie, dystanse, grzebienie, gwiazdy.

Nasze elastyczne usługi serwisowania jak i produkcji części zamiennych pomogą Ci w pełni wykorzystać swoje oprzyrządowanie i zaoszczędzić pieniądze, aby moc inwestować w kolejne innowacyjne rozwiązania.

Image module

Zamiana maszyn – trade-in

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą nowe i używane maszyny rozdmuchowe i linie rozlewnicze. Oferujemy doradztwo przy wyborze maszyny, odkup używanej maszyny i ewentualnie jej rozliczenie przy zakupie kolejnej (trade-in).

Jeśli dysponujecie nadwyżką zasobów produkcyjnych, my z chęcią pomożemy, aby niewykorzystany park maszynowy uwolnił zamrożony kapitał. Na podstawie przesłanych danych technicznych oraz dokumentacji serwisowej i zdjęć możemy dokonać wstępnego oszacowania ceny odkupu urządzenia. Wartość ta może zostać rozliczona w cenie zakupu innego urządzenia (nowego lub używanego) z naszej oferty, którym jesteście zainteresowani.

Aktualne dostępne urządzenia

Więcej szczegółów udostępnimy na zapytania, które prosimy kierować na adres: machines@petbottle.pl