Gdynia Design Days 2019

Designerki Petbottle znowu na corocznym festiwalu Gdynia Design Days prezentującym najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania.

Nasze projektantki w gronie profesjonalistów i miłośników dobrego projektowania wypracowały wspólnie nowe metody działania w obszarze designu i nowych technologii.

Wierzymy, że intensywna wymiana doświadczeń i współdziałanie stworzą okazję do nabrania wiatru w żagle na cały kolejny rok, a otrzymana wiedza oraz idee na nowe projekty butelek zarówno PET, jak i szklanych, będą mieli siłę, by rozpowszechniać się w Polsce i za granicą.

Szczególnie interesującą dla Petbottle była seria wyrobów szklanych. Coraz częściej konsumenci preferują szklane opakowania, jako bardziej ekologiczne od tworzywa sztucznego. Szkło może być wielokrotnie poddawane recyklingowi bez pogorszenia jakości materiału.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}