Persja – rynek perspektyw i ukrytego potencjału. Petbottle na targach Iran Agrofood 2018.

Na przełomie czerwca i lipca PETBOTTLE z dumą reprezentował Polskę na międzynarodowych targach Iran Agrofood 2018, najważniejszym wydarzeniu tego typu na terenie Iranu oraz całego tamtejszego regionu.

W dniu 29 czerwca 2018 r. rozpoczęła się 25. edycja targów w obecności wiceministra rolnictwa – Jahada, posła Alego Akbara Mehrfarda, ambasadorów Indii i Holandii oraz wielu innych dygnitarzy.

W połączeniu z iran food + bev tec, iran bakery + confectionery, iran food + hospitality and iran food ingredients, wszystkie edycje do tej pory odwiedziło 1.225 wystawców z 29 krajów, którzy powitali ponad 40 000 gości z całego Iranu i sąsiadujących z nim krajów.

Iran Agrofood 2018 tym razem odwiedziło 70 wystawców z 11 krajów, którzy zaprezentowali dostosowane technologie i rozwiązania dla rynku irańskiego. W tym znamiennym wydarzeniu uczestniczyło wiele znanych na całym świecie wiodących firm w dziedzinie maszynerii oraz usług dedykowanych dla wszelkich producentów żywności.

W trakcie targów, prezentując nasze dokonania i zrealizowane projekty mieliśmy okazję zaprezentować polskie podejście do zagadnień związanych z designem pojemników, produkcją form rozdmuchowych, teksturowaniem laserowym oraz innymi wykorzystywanymi w Europie technologiami.

Uważamy, że pomimo obecnej sytuacji geopolitycznej w Iranie wciąż istnieją ogromne możliwości i mamy nadzieję, że współpraca międzynarodowa z tamtym regionem stanie się łatwiejsza.

Cieszymy się równocześnie, że daliśmy się poznać mieszkańcom Persji od najlepszej strony co otworzyło nam drzwi na bardzo perspektywiczny rynek skrywający ogromny potencjał do realizowania zaawansowanych technologicznie projektów.

Szczególnie dziękujemy naszym agentom na rynku irańskim Elaheh oraz Abolfazl za okazaną pomoc w trakcie pobytu!

Wystawcy, odwiedzający i organizatorzy jak również i my są zgodni w ocenie: Iran Agrofood 2018 był świetnym show!

PETBOTTLE rośnie w siłę na rynku globalnym. Zapraszamy do współpracy również Ciebie.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}