PETBOTTLE Portfolio 2018 – spersonalizowane projekty butelek sposobem na sukces marki

Rok 2018 dla PETBOTTLE był rokiem intensywnego rozwoju i ekspansji na rynki zagraniczne.

W przeciągu ostatnich 2 lat znacząco udało nam się rozszerzyć działania na rynku globalnym, dzięki czemu staliśmy się rozpoznawalną marką w takich krajach i ich regionach jak m.in. Kazachstan, Iran, ZEA, Litwa czy Rosja.

Nasze projekty butelek stworzyły trzon wizerunkowy współpracujących z nami klientów, a dzięki nawiązanym w tym czasie relacjom z największymi firmami w branży oraz wspólnie zrealizowanym z nimi projektom udowodniliśmy, że jesteśmy godnym partnerem i wsparciem w trakcie realizacji skomplikowanych wdrożeń.

Kompleksowa oferta Petbottle sposobem na optymalizację inwestycji

Zawsze oferujemy naszym klientom unikalny i niepowtarzalny design butelek, optymalizację wagi preform, szczegółowe analizy i symulacje rozdmuchu w fazie projektowania, próby rozdmuchu w PETBOTTLE oraz produkcję najwyższej jakości form rozdmuchowych i wtryskowych na prawie wszystkie maszyny dostępne na rynku.

Naszą misją jest oferowanie naszym klientom wartości dodanych, dzięki którym mogą optymalizować swoje inwestycje i kompleksowo wdrażać z nami projekty, od pomysłu na nowy produkt po serię form rozdmuchowych na ich maszyny.

Portfolio 2018 podsumowaniem okresu pełnego sukcesów

Podsumowując rok 2018 stworzyliśmy nasze nowe portfolio, w którym opisaliśmy proces wdrażania, jak również pokazaliśmy najbardziej znaczące projekty ukończone w latach 2017/2018.

Chcielibyśmy tym samym zainspirować naszych przyszłych klientów do rozwijania ich portfolio produktów z naszą pomocą, ponieważ wspólnie, poprzez unikalny design oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, możemy znacznie wzmocnić świadomość każdej marki.

Niepodrabialny i dopracowany estetycznie design opakowania jest od zawsze oznaką niepowtarzalności oraz jakości znajdującego się wewnątrz towaru. Produkt postrzegany przez konsumenta jako oryginalny i wartościowy, ma silny wpływ na przywiązanie do danej marki, a tym samym na wzrost sprzedaży.

Holistyczny rozwój projektów w PETBOTTLE

W PETBOTTLE kreujemy trendy we wzornictwie pojemników, tworząc je w oparciu o analizy rynku lokalnego, jak i światowego.

Uczestniczymy w licznych szkoleniach, międzynarodowych sympozjach branżowych i designerskich. Dzięki zdobytemu doświadczeniu ze światowych targów oraz wiedzy opartej na badaniach marketingowych grup docelowych naszych klientów, możemy oferować kompleksowe usługi najwyższej jakości z gwarancją sukcesu projektu i zadowolenia konsumentów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i katalogiem „PETBOTTLE – Portfolio 2018?

Wyślij zapytanie na office@petbottle.pl wpisując w treści „Portfolio 2018”, poznaj nasze możliwości i znajdź inspirację do rozwoju swoich produktów.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}