Petbottle na targach YugAgro 2018 w Krasnodarze

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań na rynek Rosyjski

Jednym z najbardziej znaczących wydarzeń listopada dla naszego zespołu były odwiedziny największych międzynarodowych targów YugAgro 2018 w Krasnodarze, poświęconych tematyce maszyn produkcyjnych oraz technologii związanych z żywnością i napojami.

Region, gdzie odbyły się targi wybrany był nieprzypadkowo – Kubań może pochwalić się dużą ilością źródeł mineralnych, co jest przyczyną skupienia się w tym rejonie znanych na cały kraj rozlewców wód mineralnych.

Byliśmy tam z misją, aby pomóc producentom napojów rozwiązać aktualny problem: jak wśród takiej liczby konkurentów wyróżnić się na półkach w sklepach? Jak wyprodukować wyjątkowy produkt oraz zwiększyć rozpoznawalność marki?

Na targach zaprezentowaliśmy nasze innowacyjne pomysły w projektowaniu pojemników PET oraz technologie do produkcji najwyższej jakości form rozdmuchowych. Przywieźliśmy ze sobą całą kolekcję butelek z naszego portfolio. Największe jednak zainteresowanie wśród odwiedzających wywołała butelka napoju TIGER, projekty puszek PET oraz jakość wykonania form rozdmuchowych.

Również przyciągały uwagę gości formy z teksturowaniem laserowym, ponieważ ta technologia nie jest jeszcze rozpowszechniona na rynku wschodnim. Klienci zainteresowani byli grawerowaniem zarówno form jakie mają aktualnie w użyciu, jak i produkcją wspólnie z nami nowych form pokrytych ciekawą teksturą, która mogłaby odświeżyć wizerunkowo ich aktualne produkty.

Producenci zaciekawieni byli oferowanymi przez nas rozwiązaniami, ponieważ dzięki współpracy z nami mogliby znacznie zoptymalizować koszty wdrożeń przy zachowaniu najwyższej jakości.

Podsumowując, większość potencjalnych klientów była zainteresowana kompleksowymi zamówieniami, bo zdają sobie sprawę, że znalezienie jednego zaufanego dostawcy pomaga zaoszczędzić czas i skupić się na jakości produktów.

Targi otworzyły przed PETBOTTLE wiele nowych możliwości, a dzięki nawiązanym relacjom oraz gościnności naszych klientów mieliśmy okazję odwiedzić fabrykę jednej z wiodących Rosyjskich firm, zajmującej się produkcją butelek PET, omówić współpracę i wymienić się doświadczeniami.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję być w centrum rosyjskiego przemysłu, wśród wiodących firm w branży.

Dziękujemy organizatorom targów, gościom naszego stoiska, a także naszym partnerom i klientom z całej Rosji, którzy przyjechali do nas na spotkanie.

Mamy nadzieję na przyszłą współpracę oraz dalszy rozwój biznesu!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #345b83;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}